Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je úplně všechno v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat...

Novinky

O lístky na This is it je rekordní zájem

9. října 2009 v 1:51 | Tejuschka
Předprodeje na internetu a ve vybraných kinech hlásí rekordní zájem. Prodlužujeme soutěž o lístky na premiéru v Los Angeles.
Prodlužujeme soutěž o lístky na premiéru v Los Angeles.

Poslední zprávy na "Twitter"

9. října 2009 v 1:44 | Tejuschka
@genevievejaxn just got back from disneyland, had a great time! i loved it!
@genevievejaxn goodnite twits! it was a long day.came back to the hotel 2 sleep while the others r going dancing, couldnt hang any longer lol, 2 much 4 me

@JanetJackson Enjoying some time in Paris for Fashion Week n some meetings. It is beautiful here. I love Paris!

@tjjackson Nothing worthwhile comes easy... Albert Einstein said it best: "It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer."

@taj Taryll's outside water tank exploded from air pressure while he was right over it. He was VERY lucky it wasn't any worse.
@taj Guys don't worry.. Taryll will be fine.. He is pretty tough. It was just a crazy day. Hopefully he will personally tweet about it tomorrow.
@taj Thanks for all the kind wishes for Taryll.. gonna get some rest now.

@Taryll Happy b-day Taj :-)

Soutěž Michael Jackson's This is it

9. října 2009 v 1:33 | Tejuschka
Soutěž o zájezd na premiéru filmu Michael Jackson's This Is It v USA vrcholí. Porota vybrala pět nejlepších videí. O tom, kdo nakonec pojede do Los Angeles ale rozhodnete vy v anketě. Navíc máte možnost vyhrát lístky na slavnostní českou premiéru snímku. Do finále se dostali:

01 IVA VACHUTKOVÁ, Medlov
02 VLADIMÍR ŠEBL, Mladá Boleslav
03 KATEŘINA BANASOVA, Bohumín
04 MARCELA JUŘENOVÁ, Havířov
05 ZUZANA MRLÍKOVÁ, Žďár nad Sázavou

Hlasovat můžete až do středy 14.10., 17 hodin.
Ale pozor! Pouze po přihlášení na portálu nova.cz (tlačítko registrace je nahoře vpravo). Hlas svému favoritovi máte možnost dát maximálně jednou denně. Při registraci nezapomeňte vyplnit všechny údaje na profilu, jinak vás to nepustí hlasovat.

I hlasující ale nepřijdou zkrátka! Ze všech zúčastněných vybereme tři osoby, které získají dvě vstupenky na slavnostní premiéru filmu Michael Jackson´s This Is It tady v České republice.

Sobotní akce Beat it a Žluté lázně

27. srpna 2009 v 19:00 | Tejuschka
Nezapomeňte už tuto sobotu se v Praze uskuteční největší dosud připravovaná akce "Michael Jackson KING OF POP FOREVER tribute party" v O2 žlutých lázních a před tím si společně zatančíme Beat it v rámci akce Tribute dance BEAT IT na několika místech Prahy (začíná se oficiálně před InterContinentalem v 11 hod. a nácvik je jen pro učinkující o hodinu dříve jinde, viz. diskuzní fórum).

Milí účastníci projektu TRIBUTE DANCE BEAT IT, zde jsou všechna čtyři místa, kde náš tanec provedeme: Startujeme v sobotu 29. 8. v 11:00 hodin u hotelu InterContinental. Odtud se přesuneme na Náměstí Republiky (u Paladium), kde zatančíme v 11:30. V 11:45 si to dáme kousek vedle v ulici Na Příkopech. Vše vyvrcholí ve 13:00 na Hradčanském Náměstí u Pražského Hradu!

Více info zde.

Image Hosted by ImageShack.us


Informace pro fanoušky jedoucí na akci z Ostravy: Máme sraz v 4:05 na vlakovém nádraží Svinov, pojedeme vlakem Manažer (4:19) a budeme kupovat hromadné jízdenky, které jsou výrazně levnější. Více info v diskuzi.

zdroj: michaeljacksonweb.cz

Michael byl zabit

27. srpna 2009 v 18:53 | Tejuschka
Po dvou měsících od úmrtí Michaela Jacksona se v lékařské zprávě objevila příčina zpěvákova skonu, která potvrdila předchozí spekulace z průběhu vyšetřování. Smrt způsobilo smrtelné množství léku propofol v těle. Propofol je součástí celkových intravenózních anestetik určených k uspání pacienta při chirurgických výkonech. Přípravek by měli používat výhradně profesionálové v lékařském prostředí.

Michael Jackson žije a je zdravý, ukazuje tajemná nahrávka

27. srpna 2009 v 18:36 | Tejuschka
Konspirační teorie o tom, že popový král Michael Jackson nezemřel, ale žije na utajeném místě, jsou zase o něco silnější. Na internetu se objevilo video, na němž z vozu losangeleského koronera vystupuje v podzemních garážích muž nápadně podobný hudební ikoně.
 
 

Reklama