Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je úplně všechno v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat...

O lístky na This is it je rekordní zájem

9. října 2009 v 1:51 | Tejuschka |  Novinky
Předprodeje na internetu a ve vybraných kinech hlásí rekordní zájem. Prodlužujeme soutěž o lístky na premiéru v Los Angeles.
Prodlužujeme soutěž o lístky na premiéru v Los Angeles.

Král popu Michael Jackson už je tři měsíce mrtev. Přesto se znovu objeví, a to hned v 15 metropolích najednou. V Los Angeles, Londýně, Rio de Janeiru i v Praze se bude promítat hudební snímek This Is It o přípravách na turné, kterého se zpěvák nedožil. TV Nova je hlavním mediálním partnerem.
Slavnostní premiéra se koná už 27. října v Los Angeles a o den později v dalších metropolích včetně Prahy. Na premiéru v Los Angeles se můžete dostat i vy. Stačí jen soutěžit s nova.cz, od 22. září a díky velkému zájmu prodlouženě až do 1. října pošlete krátké video, ve kterém zazpíváte určenou pasáž z písně Black or white. Podrobnosti a pravidla soutěže najdete ZDE.

Od 29. října ho diváci uvidí ve 33 kinech po celé České republice. Do programu jej zařadí velké řetězce multiplexů jako CineStar, Village Cinemas, Palace Cinemas a CinemaCity, ale i jednosálová kina ve Znojmě, Kyjově, Sokolově, Karlových Varech, Krnově, Šumperku, Ústí nad Labem, Valašském Meziříčí, Uherském Hradišti, Zlíně a v Praze.
Fandové popové ikony budou film moci navštívit pouze po dobu dvou týdnů. Tuzemská kina ho budou uvádět do 11. listopadu.

Snímek Michael Jackson's This Is It zachycuje pěvecké a taneční zkoušky Michaela Jacksona na jeho původně plánované koncertní turné v Londýně. Diváci budou mít příležitost nahlédnout do zákulisí příprav zpěvákova chystaného comebacku. Snímek čerpá z více než stovky hodin záběrů, které byly pořízeny od dubna do června letošního roku.

"Jde o velice soukromý, exkluzivní pohled do světa tvůrčího génia. Poprvé v historii budou mít fanoušci možnost Michaela vidět tak, jak ho dosud nikdy neviděli - budou tohoto jedinečného umělce moci sledovat při práci. Jde o syrové, působivé a velice silné záběry," prozradil režisér Kenny Ortega, který byl Jacksonovým spolupracovníkem na připravovaných londýnských koncertech.

Trailer:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 honza honza | 11. října 2009 v 11:13 | Reagovat

od kolika bude ten film????? :-?

2 adminka adminka | 16. října 2009 v 21:25 | Reagovat

kolika nebo kolikátého? od kolika hodin netuším a další info je vlastně ve článku... a pokud jde o cenu, mělo by jí o 99 kč..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama