Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je úplně všechno v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat...

Sobotní akce Beat it a Žluté lázně

27. srpna 2009 v 19:00 | Tejuschka |  Novinky
Nezapomeňte už tuto sobotu se v Praze uskuteční největší dosud připravovaná akce "Michael Jackson KING OF POP FOREVER tribute party" v O2 žlutých lázních a před tím si společně zatančíme Beat it v rámci akce Tribute dance BEAT IT na několika místech Prahy (začíná se oficiálně před InterContinentalem v 11 hod. a nácvik je jen pro učinkující o hodinu dříve jinde, viz. diskuzní fórum).

Milí účastníci projektu TRIBUTE DANCE BEAT IT, zde jsou všechna čtyři místa, kde náš tanec provedeme: Startujeme v sobotu 29. 8. v 11:00 hodin u hotelu InterContinental. Odtud se přesuneme na Náměstí Republiky (u Paladium), kde zatančíme v 11:30. V 11:45 si to dáme kousek vedle v ulici Na Příkopech. Vše vyvrcholí ve 13:00 na Hradčanském Náměstí u Pražského Hradu!

Více info zde.

Image Hosted by ImageShack.us


Informace pro fanoušky jedoucí na akci z Ostravy: Máme sraz v 4:05 na vlakovém nádraží Svinov, pojedeme vlakem Manažer (4:19) a budeme kupovat hromadné jízdenky, které jsou výrazně levnější. Více info v diskuzi.

zdroj: michaeljacksonweb.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama