Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je úplně všechno v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat...

Michael Jackson žije a je zdravý, ukazuje tajemná nahrávka

27. srpna 2009 v 18:36 | Tejuschka |  Novinky
Konspirační teorie o tom, že popový král Michael Jackson nezemřel, ale žije na utajeném místě, jsou zase o něco silnější. Na internetu se objevilo video, na němž z vozu losangeleského koronera vystupuje v podzemních garážích muž nápadně podobný hudební ikoně.


Dnes 9:47 - Los Angeles
Jacksonovi podobná osoba vystupuje z bílé dodávky v doprovodu jednoho muže a mizí ve dveřích vedoucích z garáží, a to údajně v době, kdy už byl prohlášen na mrtvého. Na 29sekundové nahrávce pochopitelně chybí udání data a času pořízení a značka vozu není dobře viditelná, takže autentičnost snímku nelze ověřit.
Na bílé dodávce, snímané roztřesenou rukou neznámého kameramana, se však skví nápis Coroner (úřední ohledávač mrtvol).

Podle člověka, který záběry umístil na server Live Leak, video pochází z "důvěryhodného zdroje". Ovšem i uživatelé serveru, pověstného svou otevřeností všem konspiračním teoriím o vysoce tajuplných tématech, o jejich autenticitě pochybují.
"Michael Jackson, Elvis, 2Pac... ti všichni jsou na nějakém ostrově a dělají tam muziku, ještě dneska zveřejním video," píše ironicky například jeden z nich.

Video zde.

zdroj: novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama