Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je úplně všechno v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat...

Srpen 2009

MJ portrait tribute

28. srpna 2009 v 13:12 | Tejuschka |  Videogalerie
Mě osobně z toho videa přejíždí mráz po zádech. :) Už jsem se přihlásila. Je to skvělý projekt! :)


Sobotní akce Beat it a Žluté lázně

27. srpna 2009 v 19:00 | Tejuschka |  Novinky
Nezapomeňte už tuto sobotu se v Praze uskuteční největší dosud připravovaná akce "Michael Jackson KING OF POP FOREVER tribute party" v O2 žlutých lázních a před tím si společně zatančíme Beat it v rámci akce Tribute dance BEAT IT na několika místech Prahy (začíná se oficiálně před InterContinentalem v 11 hod. a nácvik je jen pro učinkující o hodinu dříve jinde, viz. diskuzní fórum).

Milí účastníci projektu TRIBUTE DANCE BEAT IT, zde jsou všechna čtyři místa, kde náš tanec provedeme: Startujeme v sobotu 29. 8. v 11:00 hodin u hotelu InterContinental. Odtud se přesuneme na Náměstí Republiky (u Paladium), kde zatančíme v 11:30. V 11:45 si to dáme kousek vedle v ulici Na Příkopech. Vše vyvrcholí ve 13:00 na Hradčanském Náměstí u Pražského Hradu!

Více info zde.

Image Hosted by ImageShack.us


Informace pro fanoušky jedoucí na akci z Ostravy: Máme sraz v 4:05 na vlakovém nádraží Svinov, pojedeme vlakem Manažer (4:19) a budeme kupovat hromadné jízdenky, které jsou výrazně levnější. Více info v diskuzi.

zdroj: michaeljacksonweb.cz

Michael byl zabit

27. srpna 2009 v 18:53 | Tejuschka |  Novinky
Po dvou měsících od úmrtí Michaela Jacksona se v lékařské zprávě objevila příčina zpěvákova skonu, která potvrdila předchozí spekulace z průběhu vyšetřování. Smrt způsobilo smrtelné množství léku propofol v těle. Propofol je součástí celkových intravenózních anestetik určených k uspání pacienta při chirurgických výkonech. Přípravek by měli používat výhradně profesionálové v lékařském prostředí.

Životopis

27. srpna 2009 v 18:45 | Tejuschka
Slavný americký zpěvák a skladatel, Michael Jackson - vlastním jménem Michael Joseph Jackson, pocházel z devíti sourozenců. Narodil se 29.8.1958 v Gary, státě Indiana, USA. Byl to zástupce konvenčního popu a taneční hudby, vycházející ze soulu. Kromě svého charakteristicky vysokého hlasu, rytmického cítění a tanečních schopností byl znám i jako velký perfekcionista.

Michael Jackson žije a je zdravý, ukazuje tajemná nahrávka

27. srpna 2009 v 18:36 | Tejuschka |  Novinky
Konspirační teorie o tom, že popový král Michael Jackson nezemřel, ale žije na utajeném místě, jsou zase o něco silnější. Na internetu se objevilo video, na němž z vozu losangeleského koronera vystupuje v podzemních garážích muž nápadně podobný hudební ikoně.